Mercedes-Benz

WebParts&PartsPro Card

Orjinal yedek parçalar WebParts ile artık elinizin altında!

webparts.mercedes-benz.com.tr adresi üzerinden ön kaydınızı gerçekleştirerek Mercedes-Benz orijinal yedek parça numaralarına, teknik çizimlerine ve fiyatlarına erişin. Online siparişinizi vererek hızlı tedarik sisteminden faydalanın, işinize iş gücünüze güç katın.

Mercedes-Benz WebParts uygulaması Mercedes-Benz yetkili servislerinin müşterileri ile iletişimini sağlayan web tabanlı on-line bir sipariş modülüdür. 

Mercedes-Benz WebParts uygulaması ile bağlı bulunduğunuz Mercedes-Benz yetkili servisinden orijinal yedek parça sipariş sürecini daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirebilir, hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz.

Erişim için sadece bir internet bağlantısının yeterli olduğu WebParts ile 7/24 kesintisiz bir şekilde en güncel elektronik parça kataloğundan (EPC & BPC) yedek parça tespiti yapabilir, yedek parçaların fiyat ve stok bilgilerini görebilirsiniz. 

Bunun yanında çalıştığınız Mercedes-Benz yetkili servisinin size özel sunacağı kampanya duyurularını da takip ederek orijinal yedek parçalarını en avantajlı fiyatlar ile müşterilerinize sunabilirsiniz.

Mercedes Benz PartsPro Kart

-  Mercedes-Benz PartsPro Kart WebParts üyesi olup WebParts üzerinden bayilerimize yedek parça siparişi veren müşterilerimiz için geliştirilmiş ticari kredi koşulları barındıran, bir kredi kartıdır.
 - Kart Sadece Mercedes-Benz Türk bayilerinde yapılan alımlarda kullanılabiliyor olup tüm işlemlerin gerçek zamanlı takibini de sağlamaktadır.
  - Müşteri isteklerine göre esnek ödeme koşullarının tanımlanabildiği kart için başvurunuzu, bayilerimiz veya Mercedes-Benz Türk iletişim hattı üzerinden yapabilirsiniz.