Mercedes-Benz

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Mercedes'iniz için özen.

Mercedes-Benz orijinal yedek parçaları ile araç ve parça üretimindeki yüzyıllıktan fazla bir deneyimden yararlanırsınız. Bu parçalar olağanüstü kaliteleri, kontrol edilmiş güvenlikleri ve üstün güvenilirlikleri ile göz doldurur. Bunun dışında son derece uzun ömürlü olmaları ve fevkalade fiyat-performans oranı orjinal parçalarımızı özellikle ekonomik kılar. 

Taklit edilmesi ve karıştırılması olanaksız: Kesin şekilde tanımlanmış üretici istekleri ile kapsamlı kontroller ve testler, her Mercedes-Benz orijinal yedek parçasının yüksek kalite standartlarımıza ve teknolojinin en yeni düzeyine uygun olmasını sağlar. Orjinal Mercedes-Benz parçalarını, karışıtılması olanaksız olan hologramlı ambalajdan anlayabilirsiniz. 

Gelişmiş lojistik sistemimiz, sizin için ihtiyaç duyulan her orjinal Mercedes-Benz yedek parçasının - istendiğinde takması da dahil olmak üzere - olabilecek en hızlı şekilde bayinize ulaştırılmasını sağlar. Hedefinize hızlı ve güvenli bir şekilde varabilmeniz için orjinal Mercedes-Benz yedek parçalarımızla aracınızın en küçük ayrıntısına kadar gerçek bir Mercedes-Benz olarak kalmasını sağlıyoruz.